top of page

SZYBKA, PROFESJONALNA I NIEZAWODNA NAPRAWA AUT

Zakład Mechaniki i Blacharstwa Pojazdowego powstał w 2006 roku, jednak od 1977 istniał jako zakład blacharstwa pojazdowego. Założycielem był Witold Strehlke, właściciel warsztatu, który posiada certyfikat kształcenia blacharzy nadany przez Cech Rzemiosł w Bydgoszczy.

Obecnie posiadamy nowoczesny warsztat wyposażony w trzy stanowiska pracy, każdy o innym profilu. Wysoki standard wykonywanych w naszym zakładzie napraw oraz krótki czas ich realizacji jest możliwy dzięki wysokim kwalifikacjom, wieloletniej praktyce, jak również dzięki stosowaniu najwyższej klasy urządzeń, narzędzi oraz części. Doświadczony personel oraz nowoczesne zaplecze technologiczne to przepis na nasz sukces.
Z dumą podpisujemy się pod każdym zrealizowanym zleceniem.

Posiadamy ogromne doświadczenie w obsłudze i naprawie aut osobowych oraz dostawczych. Realizujemy naprawy powypadkowe w systemie bezgotówkowym.

Na co dzień współpracujemy z profesjonalnym zakładem lakiernictwa pojazdowego, gdzie kierujemy naprawiane u nas pojazdy. Wysoka jakość usług, szybkość realizacji, najlepsze części oraz profesjonalizm sprawia, że każdy Klient cieszy się komfortem i bezpieczeństwem jazdy, a nasze usługi poleca innym.

NAPRAWY BIEŻĄCE

Naprawy główne i bieżące silników benzynowych i diesla. Wymiana sprzęgieł oraz rozrządów. Naprawa układów paliwowych, chłodzenia, wydechowych.

SERWIS KLIMATYZACJI

Kompleksowe przeglądy klimatyzacji. Sprawdzanie szczelności układu, czyszczenie i uzupełnianie czynnika chłodzącego, odgrzybianie. Wymiana oleju w sprężarce. Regeneracja kompresorów.

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA

Rozpoznanie i kasowanie błędów sterowników silnika oraz układów bezpieczeństwa (ABS, ESP).
Resetowanie wskaźników inspekcji serwisowej, wymian oleju.

NAPRAWY ZAWIESZENIA
I UKŁADU HAMULCOWEGO

Kontrola stanu zawieszenia. Wymiana zużytych elementów zawieszenia (sprężyn, wahaczy, amortyzatorów). Wymiana tarcz, klocków i zacisków. Wymiana bębnów, szczęk oraz cylinderków hamulcowych.

SERWIS OLEJOWY

Dobór odpowiedniego oleju do silnika. Wymiana oleju w silniku i skrzyni biegów. Wymiana filtrów (oleju, powietrza, paliwa, kabinowego).

AKUMULATORY I UKŁAD ŁADOWANIA

Pomiar parametrów pracy akumulatorów i całych układów elektrycznych. Wymiana akumulatorów, weryfikacja stanu przewodów zapłonowych. Wymiana rozruszników i alternatorów.

bottom of page