top of page

NAJLEPSZE CZĘŚCI ZAMIENNE ORAZ ORYGINAŁY

Firma P.H.GOLF powstała w 1990 roku. Ponad 30 lat istnienia w branży motoryzacyjnej obliguje nas do ciągłego poszerzania asortymentu części oryginalnych i zamiennych do wszystkich marek samochodów dostępnych na rynku. 50 000 pozycji katalogowych oznacza, iż jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania niejednego zmotoryzowanego!

Posiadamy 193 grupy różnych towarów!
Jesteśmy miłośnikami motoryzacji, fanami „czterech kółek”, systematycznie analizujemy branżowy rynek części samochodowych i uzupełniamy ofertę o nowe pozycje. Nasi Klienci muszą mieć pewność, że w naszym sklepie czeka na nich najbogatszy asortyment części, których często próżno szukać w konkurencyjnych hurtowniach oraz sklepach motoryzacyjnych.

Naszą dewizą jest konstruktywna współpraca oraz profesjonalna obsługa Klienta!
Profesjonalistów branży motoryzacyjnej charakteryzuje możliwość dostarczenia części i towarów najwyższej jakości. Jednak szybki czas realizacji zamówień oraz dostępność części i podzespołów każdej kategorii to zalety, którymi na każdy branżowy sklep może się poszczycić. Kompleksowa, błyskawiczna obsługa to atuty, które niejako wyróżniają nas spośród konkurencyjnych firm.

Jesteśmy punktem, w którym każdy serwis oraz warsztat może zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze części, podzespoły i akcesoria samochodowe. Każdy element naszej oferty został przetestowany przez naszych specjalistów, aby móc zapewnić naszych Klientów o ich niezawodności. Rozsądna, konkurencyjna cena poszczególnych części sprawi, iż każdy chętnie nawiąże z nami długofalową współpracę.

części samochodowe
Pasy silnika
bottom of page